WV470
Productnr.: Num.wv470
Beschrijving
Waterzuiger
De WV470, een van onze meest verkochte machines, is een grotere versie van de 370-380 reeks met twee keer zoveel capaciteit maar dezelfde hoge prestaties – zowel voor natte als droge reiniging.
Ondanks de twee keer zo grote capaciteit is de machine makkelijk te manoeuvreren dankzij de handige inklapbare greep, waardoor hij ook compact kan worden opgeborgen. Met zijn gebruiksvriendelijke functies is de WV470 overal te gebruiken en het legen van de container is snel en makkelijk.
Alle machines zijn geschikt voor zowel nat als droog, en voor het wisselen tussen die twee modi zodanig ontworpen dat het een fluitje van een cent is. Droogfilter omwisselen voor de vlotter-veiligheidsklep en een ander vloermondstuk plaatsen, of vice versa. Standaard voorzien van het NuCable snoer-vervangingssysteem.
Een hulpstuk voor elke klus, altijd bij de hand en netjes op te bergen met onze professionele AA12-accessoirekit.
Specificaties
Capaciteit
Droog 27 l, Nat 20 l
Snoerlengte
10 m
Motor
1000 W
Gewicht
(machine + kit) 11,15 kg
Voltage
230V AC 50/60Hz
Werkbereik
26,8 m
Zuigkracht
2400 mm H2O
Luchtverplaatsing
49 l/sec
Afmetingen
355 x 355 x 710 mm
Kit
AA12 Kit